Η Αρτάκη κέρδισε 2-1 τον Αμαρυνθιακό, στον επαναληπτικό αγώνα της ημιτελικής φάσης του κυπέλλου Εύβοιας «Χρήστος Φεφέκος» και προκρίθηκε στον τελικό με στόχο να κερδίσει το τρόπαιο για τρίτη συνεχόμενη φορά. Τα γκολ 30′ Ταυταρίδης, 39′ Τόρα, 85′ Παυλίδης. Διαιτητές Γκάτσος- Ντόβολης Ι.-Δελχάς.
Αρτάκη (Δημήτρης Μαγκαφίνης): Μουζάκης, Χατζηστάμου (46′ Στασινόπουλος), Μερτύρης, Τσούπρος, Ζαχαράκης, Γερογιάννης (46′ Ιορδανίδης), Παπαδάκης (88′ Μεταξάς), Βελής (73′ Κωνσταντάρας), Σαλπιγγίδης (69′ Παυλίδης), Ταυταρίδης, Σπηλιώτης.
Αμαρυνθιακός (Γιάννης Καρβέλης): Φαλαγγίτης, Κριτσιώτης, Κουσερής (73′ Μέτσιο), Τσολάκος, Ζουλιώτης, Τάκο (90′ Κοτρογιάννης), Σεϊνταράσι, Σιαράπης (73′ Μπαλαμπάνης), Τόρα, Βεσέλι (90′ Κολιόπουλος), Μήτρου.