Είναι αρκετά χρόνια μαζί και τώρα το αποφάσισαν να ενώσουν και επίσημα τις ζωές τους. Ο επιχειρηματίας Βαγγέλης Σελλάς παντρεύτηκε στο δημαρχείο Χαλκίδας με την εκλεκτή της καρδιάς
του, επιχειρηματία, Λένα Κάργα χθες το μεσημέρι.Καλοί φίλοι ήταν στο πλευρό τους, ανάμεσα σε αυτούς και ο πρόεδρος της Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής Δήμου Χαλκιδέων Κώστας Βελλής.
Τον γάμο τέλεσε η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα.