Πραγματοποιείται από την Περιφέρεια η 3η Εβδομάδα Ευαισθητοποίησης για Άτομα με Αναπηρία «Όλοι Μαζί - Όλοι Ίσοι» με ακόμη πιο στοχευμένες και ουσιαστικές δράσεις."Συνεργαζόμαστε με την Εθνική Συνομοσπονδία ΑμεΑ, την Ελληνική Παραολυμπιακή Επιτροπή, τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό και 8 Δήμους μας σε 14 πραγματικά ξεχωριστές εκδηλώσεις ενημέρωσης και ψυχαγωγίας, που θα μας κάνουν πιο σοφούς, πιο συνειδητοποιημένους και πιο υπεύθυνους πάνω στα θέματα της αναπηρίας δήλωσε ο Περιφερειάρχης Φάνης Σπανός". Στην Χαλκίδα δείτε πιο κάτω ποιες εκδηλώσεις θα γίνουν
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
Σπανός: Αυτές οι εκδηλώσεις θα μας κάνουν πιο συνειδητοποιημένους και πιο υπεύθυνους πάνω στα θέματα της αναπηρίας
Πραγματοποιείται από την Περιφέρεια η 3η Εβδομάδα Ευαισθητοποίησης για Άτομα με Αναπηρία «Όλοι Μαζί - Όλοι Ίσοι» με ακόμη πιο στοχευμένες και ουσιαστικές δράσεις."Συνεργαζόμαστε με την Εθνική Συνομοσπονδία ΑμεΑ, την Ελληνική Παραολυμπιακή Επιτροπή, τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό και 8 Δήμους μας σε 14 πραγματικά ξεχωριστές εκδηλώσεις ενημέρωσης και ψυχαγωγίας, που θα μας κάνουν πιο σοφούς, πιο συνειδητοποιημένους και πιο υπεύθυνους πάνω στα θέματα της αναπηρίας δήλωσε ο Περιφερειάρχης Φάνης Σπανός". Στην Χαλκίδα δείτε πιο κάτω ποιες εκδηλώσεις θα γίνουν