Το Σάββατο θα επισκεφθεί τη Χαλκίδα ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης, όπως έγραψε το Eviatop από χθες(δείτε εδώ). Μεταξύ άλλων, το πρόγραμμα περιλαμβάνει επίσκεψη στη Δημοτική Αγορά Χαλκίδας και βόλτα στην Παραλία της Χαλκίδας. Μπορεί βέβαια κανείς να φανταστεί πόσοι θα …στριμωχτούν για να είναι δίπλα στον πρωθυπουργό και για να φωτογραφηθούν μαζί του.
Τα γνωστά δηλαδή που συμβαίνουν κάθε φορά, που όλοι θέλουν να …δείξουν ότι συνοδεύουν τον πρωθυπουργό.