Την άριστη συνεργασία του με τον πρώην αντιπρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Χαλκιδέων Πάνο Καραμούζη, επεσήμανε ο πρόεδρος Δημήτρης Σέρρας, στη χθεσινή ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου για την εκλογή του νέου αντιπροέδρου.
Ο πρόεδρος επεσήμανε την υποδειγματική συμπεριφορά του Πάνου Καραμούζη και παρόλο που ο ανεξάρτητος πλέον δημοτικός σύμβουλος έλειπε, του έδωσε συγχαρητήρια για τη συνολική στάση του.