Τρίτη 14 Μαΐου 2024
"Απλωμα Ευτυχίας" στο Αλιβέρι
Η πολύχρωμη μπουγάδα της ευτυχίας θα απλωθεί το Σάββατο 18 Μαιου 2024, από τις 11:00 ως τις 14:00. Στον πεζόδρομο του Αλιβερίου θα ενωθούν όλες οι μπλούζες που έχουν ζωγραφίσει οι μαθητές από τα περισσότερα σχολεία του Δήμου μας αποτυπώνοντας εικόνες που τους κάνουν ευτυχισμένους. Ο Δήμος Κύμης Αλιβερίου μας καλεί, να ενώσουμε τις μπουγάδες μας και όλοι μαζί να δώσουμε το πιο ηχηρό μήνυμα, ελπίδας σε όλα τα παιδιά μοιράζοντας χαρά, χαμόγελα και αγάπη.