Στον Τελικό του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Μπάσκετ Μηχανικών πέρασε η ομάδα του ΤΕΕ Εύβοίας η οποία κέρδισε πριν λίγο με 57-53 στον 1ο ημιτελικό την ομάδα του ΤΕΕ Ηπείρου. Αύριο θα παίξει στον τελικό με τον νικητή του αγώνα ΤΕΕ Αιτωλοακαρνανίας-Δυτ. Μακεδονίας
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024
Θρίαμβος της ομάδας Μπάσκετ του ΤΕΕ Ευβοίας - Προκρίθηκε στον τελικό του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος (φωτο)
Στον Τελικό του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Μπάσκετ Μηχανικών πέρασε η ομάδα του ΤΕΕ Εύβοίας η οποία κέρδισε πριν λίγο με 57-53 στον 1ο ημιτελικό την ομάδα του ΤΕΕ Ηπείρου. Αύριο θα παίξει στον τελικό με τον νικητή του αγώνα ΤΕΕ Αιτωλοακαρνανίας-Δυτ. Μακεδονίας