Στο Στρογγυλό της Παραλίας Χαλκίδας ήταν την Μεγάλη Παρασκευή το βράδυ ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Δήμου Χαλκιδέων Γιάννης Νέζης με την καλύτερη παρέα, τη σύζυγό του και την κόρη του. Παρακολούθησαν τη συνάντηση των Επιταφίων και για τρεις μέρες ο Αντιδήμαρχος θα ξεκουραστεί από τις αυτοδιοικητικές υποχρεώσεις.
Αφιερωμένες στην οικογένειά του οι ημέρες του Πάσχα και από την Τετάρτη επιστροφή στο …τρέξιμο!