«Να μην λείψει κανείς από τις κάλπες των ευρωεκλογών» ζήτησε ο Θανάσης Ζεμπίλης από τους πολίτες σε περιοδεία του χθες σε Ιστιαία και Λίμνη, τονίζοντας ότι «η αποχή και η αδράνεια δεν δίνουν λύσεις στη δημοκρατία, αλλά αντίθετα ενισχύουν τα άκρα και τον ανέξοδο λαϊκισμό».
Παρασκευή 7 Ιουνίου 2024
Περιοδεία του Θανάση Ζεμπίλη σε Ιστιαία και Λίμνη
«Να μην λείψει κανείς από τις κάλπες των ευρωεκλογών» ζήτησε ο Θανάσης Ζεμπίλης από τους πολίτες σε περιοδεία του χθες σε Ιστιαία και Λίμνη, τονίζοντας ότι «η αποχή και η αδράνεια δεν δίνουν λύσεις στη δημοκρατία, αλλά αντίθετα ενισχύουν τα άκρα και τον ανέξοδο λαϊκισμό».