Κυριακή 9 Ιουνίου 2024
Ευχές για επιτυχία στον Σταύρο Πετράκη από τον Θανάση Ζεμπίλη
Τυχαία συνάντηση στο 1ο Γυμνάσιο Χαλκίδας του υποψήφιου ευρωβουλευτή του ΠΑΣΟΚ Σταύρου Πετράκη και του Θανάση Ζεμπίλη, που από το πρωί περιοδεύει στα εκλογικά τμήματα. Παρότι από το παρελθόν έχουν βρεθεί σε αντίπαλα πολιτικά και αυτοδιοικητικά στρατόπεδα ο Θανάσης Ζεμπίλης ευχήθηκε μέσα από την καρδιά του προσωπική επιτυχία στον Σταύρο Πετράκη, προς τον οποίο ο Βουλευτής τρέφει ιδιαίτερη εκτίμηση.