Δεν ήταν από αυτούς που προτίμησε την θάλασσα αντί να πάει να ψηφίσει η σύμβουλος της Κοινότητας Χαλκίδας Νικολέτα Γερακίνη. Έκανε και τα δυο όπως βλέπετε στις φωτογραφίες που ανήρτησε στα social. Πρώτα πήγε και ψήφισε και στην συνέχεια έκανε το μπάνιο της κάπου στις Αλυκές Χαλκίδας
Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024
Χαλκίδα: Τα έκανε και τα δυο η Νικολέτα (φωτο)
Δεν ήταν από αυτούς που προτίμησε την θάλασσα αντί να πάει να ψηφίσει η σύμβουλος της Κοινότητας Χαλκίδας Νικολέτα Γερακίνη. Έκανε και τα δυο όπως βλέπετε στις φωτογραφίες που ανήρτησε στα social. Πρώτα πήγε και ψήφισε και στην συνέχεια έκανε το μπάνιο της κάπου στις Αλυκές Χαλκίδας