Ορίστηκαν οι Επιτροπές της ΚΕΔΕ και από την Εύβοια συμμετέχουν συνολικά 16 αυτοδιοικητικοί. Στην Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης ορίστηκαν μέλη οι δημοτικοί σύμβουλοι, Μαρία Βερούχη (Κάρυστος), Γιάννης Λάμπρου(Ερέτρια), Κώστας Τσάμαρης(Χαλκίδα) και ο δήμαρχος Ερέτριας Νίκος Γουρνής.
Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024
Στην Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης τέσσερις Ευβοιώτες
Ορίστηκαν οι Επιτροπές της ΚΕΔΕ και από την Εύβοια συμμετέχουν συνολικά 16 αυτοδιοικητικοί. Στην Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης ορίστηκαν μέλη οι δημοτικοί σύμβουλοι, Μαρία Βερούχη (Κάρυστος), Γιάννης Λάμπρου(Ερέτρια), Κώστας Τσάμαρης(Χαλκίδα) και ο δήμαρχος Ερέτριας Νίκος Γουρνής.