Το πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα, περιλαμβάνει αγώνες για τη 2η αγωνιστική της Α΄ ΕΣΚΑΣΕ, για την πρεμιέρα της Β΄ ΕΣΚΑΣΕ καθώς και αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Ιτέας
(Χουγιάζος-Γερονικολός)
18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας
(Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)
18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος
(Κοτσιμπός-Πετώνης)
18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου
(Σπυρόπουλος-Τσάλας Γ.)
18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου
(Κάλφα-Χατζής)
18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς
(Ντάνος-Πατάγιας)
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Μαυρομάτι
(Καλαπόδης-Αποστόλου)
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου
(Κάλφα-Χατζής)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας
(Βαρσαμάς-Καρβούνης)
20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας
(Καλαπόδης-Αποστόλου)
ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Γκαράς-Γκογκορώσης)
13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας
(Γκαράς-Γκογκορώσης)
ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας
(Πατάγιας-Ζαφείρη)
14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας
(Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Χουγιάζος-Κατσέλη)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Πανευβοϊκός
(Κάλφα-Γκογκορώσης)
18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα
Διρφύων/Μεσσαπίων (Αποστόλου-Νικολιάς)
17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.Καρύστου-Αίαντας Αυλίδας
(Χατζής-Εκιτζίδης)
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Φάλαρα (Ζάχος-Ζαφείρη)
19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς
(Ντάνος-Τσόκανος)
13:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας
(Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)
17:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)
ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετώνης)
ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
11:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας
(Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας
Σχηματαρίου (Γκαράς-Γιαπλές)
16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου
(Αποστόλου-Μιτυληνάκης)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας
(Γερονικολός)
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων
(Χατζής-Εκιτζίδης)
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας
(Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)
(Πετώνης)
16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας
(Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:15 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας
(Γκογκορώσης-Καρβούνης)
ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)