Τετάρτη 12 Ιουλίου 2023
Χωρίζουν οι δρόμοι τους!
Επί σειρά ετών υπηρέτησαν και οι δύο την Κοινότητα Χαλκίδας. Τώρα οι δρόμοι τους χωρίζουν και η Κοινότητα σε λίγους μήνες θα αποτελεί παρελθόν. Ο μεν πρόεδρος Θοδωρής Γιαννούκος έχει βάλει πλώρη για το Δημοτικό Συμβούλιο, ο δε Χρήστος Μπλέτσας εγκαταλείπει τον Α΄Βαθμό και θα είναι υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Στερεάς Ελλάδας με το συνδυασμό του Κώστα Μαρκόπουλου.