Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023
Στήριξαν την αιμοδοσία της τράπεζας “Γιάννης Αγριόδημος”
Η σπουδαία πρωτοβουλία της τράπεζας αίματος “Γιάννης Αγριόδημος” συνεχίστηκε και φέτος με την 5η αιμοδοσία που πραγματοποιήθηκε από τις 18-20 Δεκεμβρίου και ήταν αφιερωμένη στη μνήμη του αδικοχαμένου ποδοσφαιριστή Γιάννη Αγριόδημου. Να σημειωθεί ότι το αίμα που συγκεντρώνεται διατίθεται μόνο σε εν ενεργεία ποδοσφαιριστές της ΕΠΣ Εύβοιας και συγγενείς τους Α΄ βαθμού. Η Βουλευτής του Νομού Κατερίνα Καζάνη με τη Νομαρχιακή επιτροπή ΠΑΣΟΚ Ευβοίας ήταν εκεί και στήριξε την δράση