Το ξέσπασμα του Έσπερου My ΚΤΕΟ Λαμίας άργησε αλλά ήρθε. Η ομάδα με εντυπωσιακή εμφάνιση στο κρίσιμο σημείο ενός αγώνα που είχε τα χαρακτηριστικά τελικού, νίκησε τον Παπάγου με 81-68 παίρνοντας μια νίκη με μεγάλη βαθμολογική αλλά και ψυχολογική σημασία. Τον αγώνα παρακολούθησαν ο χορηγός της ομάδας Μιχάλης Θαλάσσης μαζί με τον υπουργό υποδομών και μεταφορών Χρήστο Σταϊκούρα και τον αδελφό του Ηλία.
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024
Χαρούμενοι για την μεγάλη νίκη
Το ξέσπασμα του Έσπερου My ΚΤΕΟ Λαμίας άργησε αλλά ήρθε. Η ομάδα με εντυπωσιακή εμφάνιση στο κρίσιμο σημείο ενός αγώνα που είχε τα χαρακτηριστικά τελικού, νίκησε τον Παπάγου με 81-68 παίρνοντας μια νίκη με μεγάλη βαθμολογική αλλά και ψυχολογική σημασία. Τον αγώνα παρακολούθησαν ο χορηγός της ομάδας Μιχάλης Θαλάσσης μαζί με τον υπουργό υποδομών και μεταφορών Χρήστο Σταϊκούρα και τον αδελφό του Ηλία.