Στην κοπή της πίτας και εγκαίνια των νέων εγκαταστάσεων του Ραδιοφωνικού Σταθμού της Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδας που πραγματοποιήθηκαν χθες στο Πολιτιστικό-Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Χαλκίδος παραβρέθηκαν και εκπρόσωποι του στρατού, του λιμενικού και των σωμάτων ασφαλείας. Συγκεκριμένα ο Λιμενάρχης Χαλκίδας Πλοίαρχος Κωνσταντίνος Φλουρής, ο Διευθυντής Αστυνομίας Εύβοιας Ταξίαρχος Θανάσης Γερογιάκομος και ο Διοικητής της Σχολής Πεζικού Υποστράτηγος Κωνσταντίνος Τακόπουλος
Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024
Η παρουσία τους είναι παντού
Στην κοπή της πίτας και εγκαίνια των νέων εγκαταστάσεων του Ραδιοφωνικού Σταθμού της Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδας που πραγματοποιήθηκαν χθες στο Πολιτιστικό-Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Χαλκίδος παραβρέθηκαν και εκπρόσωποι του στρατού, του λιμενικού και των σωμάτων ασφαλείας. Συγκεκριμένα ο Λιμενάρχης Χαλκίδας Πλοίαρχος Κωνσταντίνος Φλουρής, ο Διευθυντής Αστυνομίας Εύβοιας Ταξίαρχος Θανάσης Γερογιάκομος και ο Διοικητής της Σχολής Πεζικού Υποστράτηγος Κωνσταντίνος Τακόπουλος