Ορίστηκαν με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου τα μέλη των Διοικητικών Συμβουλίων των Νομικών Προσώπων. Εκτός από τους δημοτικούς συμβούλους ο νόμος προβλέπει να συμμετέχουν στις επιτροπές και Δημότες. Έτσι στην Σχολική Επιτροπή Α’θμιας Εκπαίδευσης συμμετέχουν στο Δ.Σ και οι δημότες
• Αικατερίνη Τσακλάρη, ως Αντιπρόεδρος (φωτο), με αναπληρώτρια την
Μαγδαληνή Σουβατζή • Χρήστος Πολίτης, με αναπληρωτή τον Ηλία Τσέλλο • Μυρσίνη
Μαστραντωνά, με αναπληρώτρια την Αθηνά Ντεγιάννη • Αλέξανδρος Μάνος, με
αναπληρώτρια την Μαρία Γαβριήλ • Στεφανία Κωνσταντινίδη, με αναπληρώτρια την την
Μαρία Μαυροκεφαλίδου και στην Σχολική
Επιτροπή Β’θμιας Εκπαίδευσης οι
• Δημήτρης Δεμερτζής, ως Αντιπρόεδρος (φωτό)με αναπληρώτρια την Μαρία Πασσά • Ελένη Ντούνια, με αναπληρώτρια Ελένη Χαρίτου • Στυλιανή Ιωσήφ, με αναπληρώτρια την Ευαγγελία Ορφανού • Ελπίδα Μούλου, με αναπληρωτή τον Κωνσταντίνο Κορκόβελο