Στα εγκαίνια του αλιευτικού καταφυγίου της Αγίας Άννας το οποίο θα συμβάλλει στην ανάπτυξη της Αλιείας, αλλά και του Τουρισμού στην παραλία Αγίας Άννας του Δήμου Μαντουδίου – Λίμνης – Αγ. Άννας της Εύβοιας παραβρέθηκαν ο πρόεδρος του ΟΛΝΕ Σπύρος Γεροντίτης και ο Διευθύνων σύμβουλος του Οργανισμού Μπάμπης Μανιάτης.
Τα εγκαίνια πραγματοποιήθηκαν χθες παρουσία του Υφυπουργού Αγροτικής Ανάπτυξης & Τροφίμων
Διονύση Σταμενίτη και του Γενικού Γραμματέα Ενωσιακών Πόρων & Υποδομών Δημήτρη Παπαγιαννίδη