Ξεκίνησαν χθες οι αποκριάτικες εκδηλώσεις στη Χαλκίδα και στην πλατεία της Δημοτικής Αγοράς χθες το μεσημέρι η Αντιδήμαρχος Υγείας Βάσω Κόντου και ο Αντιδήμαρχος Καθαριότητας Γιώργος Πάνος έδωσαν το «παρών» στα «κρεατοκεράσματα»!
Στηρίζουν πάντα, όλες τις δράσεις του Δήμου Χαλκιδέων και τις προσπάθειες των συναδέλφων τους αυτοδιοικητικών. Άλλωστε και οι δύο είναι από τα καλά παιδιά της Τοπικής Αυτοδιοίκησης.