Ένα μικρό διάλλειμα από τα καθήκοντά του, λόγω της ημέρας, έκανε σήμερα το μεσημέρι ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας του Δήμου Χαλκιδέων Γιώργος Πάνος.
Βρέθηκε στην πλατεία Εμπόρων και το «τσίκνισε» παραδοσιακά με τις κρεατολοχουδιές που ετοίμασε ο διάσημος chef Ιάκωβος Απέργης με την ομάδα του, αλλά και τις αποκριάτικες μουσικές από τα Μουσικά Σύνολα του Δήμου Χαλκιδέων.
Στη φωτογραφία με τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Δημήτρη Σέρρα.