Η Δημοτική οργάνωση ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Διρφύων Μεσαπίων διοργάνωσε την Τρίτη πολιτική εκδήλωση με ομιλητή τον Γραμματέα της Κεντρικής Επιτροπής Ανδρέα Σπυρόπουλο και φυσικά η βουλευτής Εύβοιας του ΠΑΣΟΚ Κατερίνα Καζάνη ήταν εκεί και έκοψε και την πίτα.
Το ΠΑΣΟΚ έχει βουλευτή στο νομό μετά από πολλά χρόνια και η γιατρός απέδειξε αυτούς τους 8 μήνες, ότι το έχει με την πολιτική και είναι υπερδραστήρια!