Ο Σύλλογος Εργαζομένων Γενικού Νοσοκομείου Χαλκίδας πραγματοποιεί σημαντική ενημέρωση - συζήτηση που αφορά το μέλλον της υγείας στον νομό μας, με θέμα:
«Το νέο Νοσοκομείο Χαλκίδας και οι Δομές Υγείας, στην Εύβοια
εκπέμπουν sos!»
την Παρασκευή 29 Μαρτίου και ώρα 18.00μμ, στην αίθουσα
συσκέψεων της Περιφέρειας.
Έχουν κληθεί οι βουλευτές του νομού, ο Περιφερειάρχης, η Δήμαρχος Χαλκιδέων και οι επικεφαλής της αντιπολίτευσης, ο Διοικητής της 5ης ΥΠΕ και ο Διοικητής του Νοσοκομείου Χαλκίδας.