Με τον προϊστάμενο της Εφορείας αρχαιοτήτων Εύβοιας Χριστοδούλου Δημήτριο συναντήθηκε χθες ο Δήμαρχος Καρύστου Λευτέρης Ραβιόλος και για τη συντήρηση και ανάδειξη των μνημείων του Δήμου. Σε συνεργασία με την Περιφέρεια και το Υπουργειο Πολιτισμού προσπαθούμε για την ανάδειξη και την Προστασία των μνημείων μας και της πολιτιστικής μας κληρονομιάς που αποτελεί χρέος και προτεραιότητα δήλωσε ο Δήμαρχος