Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
Από την πρώτη μέρα
Έχει όρεξη, πρόγραμμα και όραμα και φαίνεται. Ο Δήμαρχος Δήμου Κύμης Αλιβερίου Νίκος Μπαράκος έχει κάνει focus στην ανάπτυξη του Δήμου και στην καθημερινότητα των πολιτών. Νέος δήμαρχος, αλλά όχι νέος αυτοδιοικητικός και η εμπειρία του από τις θέσεις ευθύνης τις οποίες έχει υπηρετήσει στο παρελθόν είναι πολύτιμη, αφού ο δήμαρχος έχει μπει δυνατά από την πρώτη μέρα που πήρε στα χέρια του την τύχη του Δήμου.