Στην Χαλκίδα αυτή την ώρα ο Κυριάκος Μητσοτάκης. Επισκέφθηκε την Νέα Δημοτική Αγορά όπου ενημερώθηκε από την Δήμαρχο Έλενα Βάκα, τον περιφερειάρχη Φάνη Σπανό και τον υπεύθυνο του έργου για την πορεία των εργασιών. Στην συνέχεια όλοι μαζί πεζοί κατευθύνονται στην παραλία όπου θα μιλήσει σε κομματικούς φίλους
Σάββατο 11 Μαΐου 2024
ΤΩΡΑ: Στην Χαλκίδα ο Κυριάκος Μητσοτάκης (φωτο)
Στην Χαλκίδα αυτή την ώρα ο Κυριάκος Μητσοτάκης. Επισκέφθηκε την Νέα Δημοτική Αγορά όπου ενημερώθηκε από την Δήμαρχο Έλενα Βάκα, τον περιφερειάρχη Φάνη Σπανό και τον υπεύθυνο του έργου για την πορεία των εργασιών. Στην συνέχεια όλοι μαζί πεζοί κατευθύνονται στην παραλία όπου θα μιλήσει σε κομματικούς φίλους