Πέμπτη 9 Μαΐου 2024
Ποιο κυβερνητικό στέλεχος θα υποδεχτεί σήμερα ο Δήμαρχος;
Τον Γενικό Γραμματέα Συντονισμού Διαχείρισης Αποβλήτων του Υπουργείου Περιβάλλοντος & Ενέργειας, Μανώλη Γραφάκο θα υποδεχτεί σήμερα στις 12 το μεσημέρι ο Δήμαρχος Μαντουδίου- Λίμνης-Αγίας Άννας Γιώργος Τσαπουρνιώτης. Ο Γενικός θα παραβρεθεί στην έναρξη των εργασιών για την απομάκρυνση αμιάντου από τις περιοχές που επλήγησαν με πυρκαγιά τον Αύγουστο του 2021.