Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε χθες το μεσημέρι στην είσοδο του Αλιβερίου με τραυματία οδηγό μηχανής. Ενημερώθηκε η Ομάδα Διάσωσης Εύβοιας - Rescue Team 312, μέλη της οποίας έσπευσαν στο
σημείο, ασφάλισαν την σκηνή του ατυχήματος και δόθηκαν οι πρώτες βοήθειες στον τραυματία.Περίμεναν έως την παραλαβή του τραυματία από το ΕΚΑΒ και η Ομάδα Διάσωσης Εύβοιας - Rescue Team 312, ευχαριστεί τους Διασώστες του ΕΚΑΒ για την άριστη συνεργασία και εύχονται στον νεαρό οδηγό γρήγορη ανάρρωση.